Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozza az alvás közbeni...

Mi okozza az alvás közbeni orgazmust? Valami hormon?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte minden éjszaka / hajnalban erre ébredek, van, hogy akár kétszer is... Régebben azt hittem, amiatt van, hogy pisilnem kell, de nem, biztos, hogy nem az okozza most, mert nem szokott kelleni. Nem kíséri semmilyen szexuális tartalmú álom. Nagyon fura. Mi lehet ez?

Ébrenlétkor nincs semmi különös velem, ugyanolyan a szexuális vágyam, mint eddig.

(Perverz válaszokat és privát üzeneteket nem kérek...)

29N



2020. júl. 2. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Hiány, nincs ki karban tartson gondolom
2020. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álom, csak nem emlékszel rá.
2020. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a húgyhólyagod picit nyomja a G-pontod. Mindig ugyan abban a pózban kelsz orgazmusra?
2020. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

2: na igen, van rá esély, hogy álmodok mégis valamit, de nem emlékszem. Bár abban az esetben is furcsa nekem, hogy miért lett ez most velem hirtelen.

4: szerintem mindig hason szoktam ébredni, de elég nehéz visszaemlékeznem.

2020. júl. 8. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Simán elképzelhető, hogy nyom a hólyagod, mert meg van telve. Próbáld ki, hogy este nem iszol lefekvés előtt.
2020. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!