Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kádban való fürdés tényleg...

A kádban való fürdés tényleg rossz a Nőknek?

Figyelt kérdés
kedves Női társaim, a Nő gyógyászom azt mondja nekem, hogy egészségtelena kádban való fürdés,mert akkor lehet folyásaim és az persze kihat, akkor amikor akarok egy kis babát, mert azt mondják, hogy a sok folyás egy Nő életében veszélyes a petefészkére!és igazábó azt szeretném megtudni, hogy milyen tea fűveket vegyek amibe, ha bele ülök egészséges?!ha írsz nekem tea fűvet kérlek írd meg, hogy mire jó!köszönöm
2010. aug. 2. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg hülyeség, a legtöbb nő szokott kádban fürödni és semmi bajuk nincs..
2010. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A folyás (amit fertőzés okoz) tényleg veszélyes a petefészekre, de csak ha nem kezelik.

A többi mind baromság. Nyugodtan lehet fürödni, kádban, uszodában, tóban. Menzesz alatt kerülendő, mert akkor nyitottabb a méhszáj és nagyobb a fertőzésveszély, valamint a meleg víz fokozza a vérzést.


Munkahelyi wc-re ráülni sokkal veszélyesebb fertőzés szempontjából, mint a saját (hetente kitakarított) kádadban fürödni, hidd el. A nyilvános wc-ket meg meg sem említem, bár szerintem nincs ember, aki azokra ráülne...

2010. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menzesz vagy fertőzés alatt nem szabad egy kád forró vízben fürdeni, de egyébként semmi probléma nincs belőle.
2010. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én úgy tudom azért rossz,mert a víz bevihet baktériumokat,de nemhinném hogy olyan nagyon rossz lenne. :D
2013. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!