Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell menni nőgyógyászhoz?

Hogy kell menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, viszont 1 éve élek nemi életet, és úgy tudom ilyenkor el kell menni vizsgálatra. Ezen felül több mint 1 hónapja barnás folyásom van, így szeretném ha megvizsgálna.

Mi ennek a menete? Debreceni vagyok.

Köszönöm a segítséget!



2020. júl. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova szeretnél menni, tudsz a kenézybe, oti-ba vagy magán dokihoz. Időpontot kell kérni telefonon.
2020. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kenézy rendelőt ajánlom a Kölcsey központ mellett. Korábban, időpont nélkül még aznap megvizsgáltak
2020. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Egy jó tanács. Ha elsőre mész keress lány magánorvost.
2020. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magánorvosban gondolkozol, akkor Bartha Tündét ajánlom. Interneten is be tudsz jelentkezni. Az állami rendelést nem tudom sajnos, mert eddig mindig magánorvosnál voltam.
2020. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magán egy vagyon. Semmivel nem jobb mint az álami csak szebb a rendelő. Megnézed a neten hova tartozol. Felhívod őket és kérsz egy időpontot. A járvany miatt most mindenhova időpontot kell kérni. Akkorra kerj mikor tuti nincs mensesed mert úgy nem szeretnek vizsgálni meg mintavételt sem tudnak csinalni rákszűréshez. Aztán odasétálsz vizsgálat előtt elmész pisilni mert ha közben kell az kellemetlen. Ennyi.
2020. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!