Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyből származó fehér...

Hüvelyből származó fehér váladék, apró fehér darabokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm hüvelyéből (a szokásosnál több) fehér váladék került az óvszer külső felére. Ugyan nem látszódott, de gondoltuk, hogy kiszakadt, így vett be 72 órás tablettát.

Ez a következő együttlétünkkor is megismétlődött, bár itt gyanítottuk, hogy az előző "baleset" maradványa. A fehér váladékban apró, 1-2 milliméter nagyságú fehér darabkák is voltak, amelyek szilárdabbak voltak az őket körülevő folyadéknál. Ekkor tűnt fel, hogy ezek a kis darabkák már az előző együttlét során is jelen voltak.

Mi lehetett az ok? Természetes vagy aggódnunk (aggódnom) kell valamiért?



2020. júl. 5. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem gusztustalan, és nem is a szexualitás kategóriába való.
2020. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érdemes lenne nődokihoz menni.. ez nem normális folyás.
2020. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Darabos folyás valami fertőzésre is utalhat. Érdemes lenne nőgyógyászhoz elnézni
2020. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez hüvelyi folyás volt, csak megváltozott az állaga. Bakteriális vagy gombás fertőzés is állhat a háttérben, de nekem is eljött már 1-2 napra, ha kicsit legyengült az immunrendszerem, vagy alig/helytelenül ettem. Ha rendszeressé válik és viszket is, mindenképpen orvos.

A folyás állaga egyébként változik a női ciklus során, van hogy sűrűbb van hogy hígabb. Mikor melyik szakaszban kedvezőbb a megtermékenyítéshez.

2020. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
61%
Én gombànàl làttam ilyet...
2020. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha gombás vagy bakteriális fertőzés lenne, az jó eséllyel mutatna rajtam is tüneteket?
2020. júl. 5. 22:00
 7/9 anonim válasza:
18%

Idiótàk...

A nedve és a sikosító keveredik ès "felveritek" a ki-be huzogatàssal. Ha hagyod ràszàradni, darabkàs lesz.

2020. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Soha nem láttam még ilyet, nem kéne látható darabokat eredményezzen semmilyen húzás.. :)


Kérdező, neked nem lehet bajod, főleg hogy gumi volt rajtad.

2020. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha megszàrad és utàna leveszed az òvszert, akkor okozhat.

Tudom, mert az utòbbi 4 év összes hevesebb eggyüttléte után volt a gumin. Én jobban nedvesedek és olyan gumit használunk, ami extra sikosítós

2020. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!