Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt olyan...

Menstruáció alatt olyan vagyok mint egy lufi,felfújódok.Mivel lehet ezt enyhíteni?Nektek is szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
Mini ruhámat,tapadós fazon fel szoktam venni,de most úgy nézek ki benne mint egy töltött galamb.

2020. júl. 7. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt minden nő megtapasztalja. Én is mikor menstruálok sokkal nagyobb darabnak tűnök, pedig nem vagyok kövér.
2020. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos, előtte már egy héttel is :(. Szerintem semmivel, én nem kávézok, nem iszom szénsavasat, csak sok vizet, nem eszek puffasztó ételeket és mégis puffadok. Sőt, ilyenkor alig eszek, mert a puffadás miatt úgy érzem tele vagyok.
2020. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha puffadsz, esetleg kipróbálhatod az Espumisant vagy a Gyomor- és bélnyugtató kapszulát a dm-ből, hátha segít.
2020. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én espumisant szedek, nekem bevált. Hasmenésre is viszonylag jó.

De bármelyik puffadásgátló megteszi.

2020. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!