Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem olyan a menstruációm mint...

Nem olyan a menstruációm mint máskor, mitől lehet?

Figyelt kérdés
1-2 nap eltéréssel rendszeres a ciklusom. Ma kellett volna megjönnie, de már tegnap reggel megjött szokásosan görcsölnek kezdtem vettem be fájdalomcsillapítót ami máskor mindig segít. Tegnap viszont nem múlt el a fájdalom csak enyhébb lett, de egesz nap fájt. Ma reggel már nem éreztem, de az óta megint érzem nem fáj csak kellemetlen meg az egész derekamban is érzem. A vér világosabb és valamivel kevesebb is mint máskor. Igazából a saját elméletem szerint olyan mintha megjött volna, de nem bírna teljesen leválni a méhfalam ami máskor kb egyből leválik vagyis aztán nem érzek már semmit az első nap után csak vérzek. Terhes nem hinném, h lehetek mert óvszerrel védekezünk és mindig ellenőrizzük is és nem történt baleset. Ez mitől lehet? Köszönöm

2020. júl. 7. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet mégis terhesség miatt? De rendesen védekezünk
2020. júl. 7. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassabban indul be mint máskor, előfordul.
2020. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam rá, de ez normális? Mások véleményét is várom
2020. júl. 7. 14:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy kb 1,5-2 hónapja szedek indol3C forte kapszulát. Mióta szedem ez a második mensim 1 már volt. Az előzőnél volt egy pici változás a kapszula szedése előtti mensikhez képest, de akkor csak a tünetekben. Lehet hogy a kapszula miatt más?
2020. júl. 8. 00:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Légyszi kérek még véleményt
2020. júl. 10. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez még normális, én nem szaladnék egyből nőgyógyászhoz, de legközelebb ha lát, megemlíteném neki.
2020. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!