Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám hamarabb elmulas...

Hogyan tudnám hamarabb elmulasztani a mensimet?

Figyelt kérdés
Sose csináltam ilyet, nem is akartam ezt csesztetni mert tudom hogy nem szabad. De nagyon fontos lenne, hogy hamarabb elmúljon egy nappal, mert szeretnék menni élményfürdőbe és ott lesz a srác is aki tetszik. Szóval szeretném ha nem érezném magamat kellemetlenül, mert eddig sose voltam így élménybe. Ígyis szoktam feszengeni az alakom miatt, de szeretném ha most nem lenne +1 ok ami miatt kicsit zavartan lennék. Tampont nem szeretem, az nem játszik, és azzal érezném magamat jól :/

2020. júl. 7. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

hamarabb sajnos nem tudod elmulasztani... :/


ha a tampon nem fekszik neked, esetleg próbáld meg az intimtölcsért

2020. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó napodon nyugodtan tudnál mini tampont is használni, de nem értem, mi köze a srácnak ahhoz, hogy neked megvan éppen a bajod? Honnan/miből fogja ő azt tudni, hogy épp menstruálsz, nem értem.?

Vagy maradsz a betétnél, de akkor fürdőzés kilőve. Más megoldás nincsen sajnos.

2020. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A srac ott lesz es nem akarom azert zavartan erezni magam hogy figyelnem kell folyamatosan a nunim
2020. júl. 7. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül, mentél?
2020. júl. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk, és ha délelőtt is meglesz akkor nem megyek :/
2020. júl. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!