Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Indol3C forte szedése miatt...

Indol3C forte szedése miatt lehet, hogy világosabb és kicsit vizesebb a menstruációm a szokásosnál?

Figyelt kérdés
Általában mensim kegelső napján konkrétan abban a pillanatban mikor megjön elkezd fájni a hasam arra szoktam bevenni fájdalomcsillapítót attól elmúlik és aztán már egyik nap sem fáj. Most is így volt bevettem a tablettát de nem múlt el még másnap sem és valamivel világosabb is és mintha vizesebb lenne. Máskor meg elénk sötét piros kisebb darabokkal most meg darabok sem semmi. Konkrétan a mensi előtt nem nagyon szoktak tüneteim lenni csak feszül a mellem meg nagyobb a hasam a vízvisszatartás miatt. A mellem most is feszült, de a vízvisszatartásom kevesebb volt, de az rá is van írva az indol3C fortera, higy azon is tud segíteni. Máskor a mellem a mensi utolsó napjaiig feszül most meg már 2-3 napon elmúlt. Amikor az ovumnak kellett volna lennie az előtt 6 nappal volt aktusom, rendesen védekeztünk óvszerrel és le is ellenőriztük aztán és nem volt gond. De egyébként szoktam figyelni a nyákom és most nem volt az ami ovukor szokott lenni az a ragacsos. Lehet hogy valamiért kimaradt a peteérésem és ezért más a mensim is? Köszi a segítséget.

2020. júl. 10. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!