Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyászati fertőzése...

Milyen nőgyógyászati fertőzéseket szedhet össze az ember hímnemű közreműködése nélkül?

Figyelt kérdés
Most hívott a nőgyógyászom asszisztense, hogy visza kell mennem, mert gyulladásom van,amit mindenképp kezelni kell..18 éves vagyok, 1 hónapja vtam 1. nőgyógyászati vizsgálatomon, s rögtön ilyen eredményt kapok:S Pasival elég rég voltam, talán fél éve, de akkor is gumival védekeztünk, szóval elég kicsi az esély rá, hogy tőle szedtem össze vmit..
2008. nov. 25. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én kaptam el uszodában is.de ha szedsz vmilyen antibiotikumot megfázásra,vagy más betegségre,az is legyengítheti a hüvelyflórádat,és akkor nagyon fogékony leszel ezekre a betegségekre.vagy ha nem jó minőségű bugyit hordasz attól is lehet.
2008. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gombát, bacit szinte bárhol össze lehet szedni: uszoda, munkahelyi/iskolai WC,stb. Felfázásból eredhetnek gyulladások is.
2008. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában gombát kaptam egyszer. Kúppal, krémmel kellett kezelni. De egy felfázás is okozhat csúnya nőgyógyászati panaszokat, gyulladást.
2008. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!