Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ezt egy jó baratnöm nevibe irom mert ö nincs ide beregisztrálva.Az lenne a baj hogy 17éves decemberbe tölti 18at és még nem jött meg neki.Orvoshoz jár de olyan dolgokat mond neki hogy fogyon le mert az is baj (pedig nincs elhizva),akkor hogy igyon egyszere masfel liter vizet és tartsa vissza vizeletet egy idejig:Fájdalmai nincsenek semi.Orvoságot semmit se irt fel neki,csak anyit mondot h fogyjon le és igyon sok vizet.

2020. júl. 11. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy ekkora marhaságot mondana egy nőgyógyász.

Teljes körű nőgyógyászati és hormonális vizsgálatra van szüksége.

Az elképzelhető, hogy valóban le kellene fogynia, de

a hízás hormonproblémák következményei is lehet. Akár pajzsmirigy is

okozhat ilyen felfordulást.

Irány az orvos.

2020. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is marhaság azért mondtam neki hogy irjuk ide ki hogy kinél volt mégy ilyen eset és hogyan kezelték orvosok .
2020. júl. 11. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyeneket mondott neki az orvos, akkor keressen másikat.
2020. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat mutattam neki is ès mondtam beszèljen ag annyàval hogy keressenek fel màsik orvost...
2020. júl. 12. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik orvost kell keresni. Sajnos volt olyan osztalytarsam akinek később jött meg és későbbiekben is problémái vannak vele. Most ott tart, hogy 18 műteni kell. Nem ilyesztgetésből írom!
2020. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ENDOKRINOLÓGUS!!!


(Engem is küldözgettek össze-vissza: félre is kezeltek hosszú évekig.)


Most pedig sűrűn vannak gyulladásos tüneteim - de rákos szerencsére még IGAZOLTAN NEM vagyok.

2020. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!