Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés utáni vizelésinger+hid...

Pisilés utáni vizelésinger+hidegrázás , mi lehet?

Figyelt kérdés

2 napja érzem azt, hogy mintha ÁLLANDÓAN telt lenne a hólyagom. Mindig úgy feszít, mintha pisilnem kéne. Ilyenkor elmegyek wcre de csak pár csepp jön. Csak akkor tudok pisilni mikor amúgyis kéne.Nagyonnagyon minimálisan csíp, de már lehet a sok törölgetéstől. Közben olyan érzésem is van, mintha beteg lennék, furcsa érzetű a fejem és ráz a hideg. Menstruálok is egyébként.


Mit tegyek?


2020. júl. 12. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel véletlen?
2020. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez a mensi miatt van. Nekem is volt hasonló de menzesz nélkül is. Aztán hamar rájöttem, hogy csak akkor van így ha izgulok valami miatt, vagy olyan helyre megyek ahol tudom, hogy egy ideig nem tudok kimenni, és ez stresszel. Rájöttem, hogy ha nem figyelek oda akkor nem is kell. Ezek ideiglenes dolgok, elmúlnak, csak kicsit ne figyelj oda rá. Vegyél be egy Algopyrint a hidegrázásra, és használj intim törlőt, ezek helyre teszik a dolgokat.
2020. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vese-gyulladás?
2020. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hólyaghurut
2020. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából én itthon vagyok most és nem stresszelek velem még sosem volt ilyen és kezdek megőrülni ettől az ingertől. Tegnap óta sokat iszok vizet és kamillateát hátha segít + melegen tartom a lábam, derekam.

Menstruáció idején is lehet menni ezügyben orvoshoz ?

2020. júl. 12. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felfázás.
2020. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hólyaghurut.
2020. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!