Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma anyukám kiabált velem mert...

Ma anyukám kiabált velem mert egy nap alatt 8 betétet elhasználtam?

Figyelt kérdés
Ez nagyon rosszul esett, a vérzésem viszont nagyon erős ezért kellett 8betét, azt mondta hogy nem vesz nekem mert én elpocsékolom, meg hogy neki elég 8 darab 2-3napra.. Szószerint ott álltam előtte sírva és ő ordibált velem.. Nem érti meg hogy 1,5óra alatt tocsog alattam a vér... Most mit csináljak? Pénzem nincs és vatta sincs itthon..
2020. júl. 17. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fokozott stressztől simán lehet.
2020. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Akkor vegyetek nagyobb betétet, ha annyira hamar megtelik. Bár számomra is pazarlásnak tűnik 8 betét egy nap, úgyhogy valahol megértem anyukádat. Én is ezt csináltam, amikor először megjött, állandóan cserélgettem... ki kell ezt tapasztalni.
2020. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tampon?
2020. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Mond meg neki, hogy akkor bűzölögjön és tocsogjon nyáron egész nap ő az emberek között kedvére.
2020. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni vele ha megnyugodott. Ez nem egy olyan dolog amiről neki kellene dönteni. Három betét nekem se volt eleg egy napra....nevetséges h ezen veszekszik veled, jo hogy nem majd meg kell kérdezned betét csere előtt hogy lehet-e....
2020. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem használsz tampont is? Nem is értem. Sokkal higiénikusabb mint átázott betétben létezni, a betét egy második védelmi eszköz. Nem is értem azokat, akik úgy használják mint egy pelenkát, szerintem ez borzasztó gusztustalan.
2020. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak hogy ilyen "anyukád" van.
2020. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát ezt rossz volt olvasni. Az én anyám nem nézni mennyit használok el de nekem is volt hogy egy nap kb 5-öt elhasználtam és ha ezt nem érti meg akkor nála van baj. Én ha spórolni akarok akkor nem ezen spórolnék. Ez igazából létszükséglet akkor nem lehetsz egész nap tiszta véresen. Nem értem anyukádat
2020. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy vegyen neked mosható betéteket.
2020. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ülj összehajtogatott törölközőre ha nincs más.

Ha anyukád látja hogy pár óra alatt annyira megtelik a betét hogy folyik minden irányba végig rajtad, akkor biztosan jobban felfogja a helyzetet és vesz többet.

2020. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!