Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középidő körül lehet barnázás?

Középidő körül lehet barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fuu nagyon megijedtem az imént a wcben, ma megyek pont intolerancia vizsgálatra, mert néha megy a hasam és most is ebben vagyok.

Első törlésre nem láttam semmit. Másodikra volt egy ilyen barnás csík, mint ami mensi elején/legvégén szokott lenni a papíron. Jártam ugyanígy kb 3 napja full pánikhelyzet, de akkor utána megfigyeltem, hogy az hüvelyből jött mikor nyomtam és akkor voltam 14.napon. Lehetséges hogy ez is onnan jött most? (Tegnap pettingeltünk párommal és azon is gondolkoztam felsérthetett e) megfigyeltem a székletem, abban nem volt semmi barna vagy sötét és fura nekem, hogy első törlésre nem jött volna le, másodszor előrébbről húztam a papírt. Nagyon hipochonder vagyok és egyből bepánikoltam, de nekem azt mondták, hogy székletben emésztett koromfekete a vér, vagy ha nem akkor élénkpiros. És ez totál olyan "folyásos" barnának tűnt mint mensikor.



2020. júl. 17. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ovuláció okozhat vérzést.
2020. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kiderült: az lesz az. Hazaértem vásárlásból és sétálás közben éreztem valami szivárgást, onnét jött a dolog. (:

Rendesen rám hozta a frászt, de megnyugodtam kicsit.

2020. júl. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!