Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenhol elkaphatom ezt a...

Mindenhol elkaphatom ezt a nemi betegséget?

Figyelt kérdés

Legutóbb ráültem egy nyilvános WC-re de nem lett semmi bajom.


Jómultkorában pedig 1-2 napra elkapott egy ilyen viszkető égő érzés ami aztán csodával határos módob kezelés nélkül elmúlt magától.


Páronra gyanakodtam mert rajta is kijött valami de aztán eszembe jutott hogy közvetlenül előtte használtam egy nyilvános WC-t.


De mostanság is használok és semmi bajom.


Lehetséges hogy mondjuk nem mindig vagyok hajlamos rá?


Csak mondjuk akkor ha olyan valaki használta előttem aki olyasmi fertőzést hordozott amire én is fogékony vagyok?


Van ilyen?



2020. júl. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Nem hiszek a nemi betegségek azon "csoportjában" amiket úgymond a wc-n kapnak el a nők.


Lehet, hogy a férfiakat meg lehet etetni ezzel a szöveggel, de egyetlen másik nőt sem tudsz..

2020. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván akkor kapsz el fertőzést, ha van a deszkán, és nem feltétlenül van. Egyáltalán milyen megfontolásból ülsz le egy nyilvános wc-re, amit előtted 10-20-50.. ember használhatott?
2020. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

“ Nem hiszek a nemi betegségek azon "csoportjában" amiket úgymond a wc-n kapnak el a nők.”


Akkor nem lehetsz túl okos...

Még szerencse, hogy az orvostudomány nem azon alapszik, hogy ki miben hisz.

2020. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelő akkor azt mondod hogy én voltam massal? 😀 ennek tudatában miért kérdeznék ilyet és ugyan mi okom lenni itt valótlant állítani?


Vagy ha nem erre gondoltál akkor nem tudom mire.


Pont hogy én gyanakodtam páromra hogy esetleg ő csinált valamit mert én tudom magamról hogy nem.


És érdekelt hogy minden alkalommal elkap valamit az ember onnantól hogy egyszer elkapta, mint a száj herpesz.

2020. júl. 19. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es Nem feltétlenül vagy nemi beteg, de rengeteg fertőzést (ami nemi úton is terjed) el lehet kapni nyilvános wc-ben, strandon, medencében; sőt ha átadod a párodnak, akkor még ha kezelnek is oda-vissza fertőzhet. És nem úgy mint a szájherpeszt, de hajlamos lehet valaki minden lehető gombát, bakteriális fertőzést összeszedni, akár minden ok nélkül is, ha felborul a hüvelyflóra normális egyensúlya.
2020. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!