Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Táborban menstuálni?

Táborban menstuálni?

Figyelt kérdés

Bejárós tábor, kb 9-17 ig leszek ott, (hétfőtől péntekig) már második napja megvan, úgyhogy szerintem 1 max 2 csere elég lesz. Tampont még nem próbáltam, és most nem szeretnék nekikezdenki. A zörgés a wc-ben nem annyira zavar (akinek már megjött nem fog hülyén nézni rám, akinek meg nem, az azt se tudja mi ez a zaj) Vizes program nem lesz, egyszer megyünk délkörül enni egy étterembe a közelben - lehet az a legjobb megoldás ha ott intézem el


A kérdés viszont hogy hogy vigyem ki a betétet a mosdóig, és mit csináljak ha nincs ott kuka? Nadrág zsebébe nem szeretném gyömöszölni. Eddigi felmerült megoldások:


1. egy 10-es zsepicsomagba bele lehet gyömöszölni 1-2 betétet

2. egy övtáskában tartom (a probléma az fogy egész nap festeni fogunk és nem szeretném összekenni

3. cipőmbe rakom (nem tűnik nagyon kényelmesnek...)


és mit tegyek ha nincs kuka? Nagyon ciki valahova "eldugni"


előre is köszi a válaszokat!



2020. júl. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
En nem ertem, miert kell ebbol ekkora hisztit keriteni. No vagy, menstrualsz, pont. Ha nem akarod kezben vinni, ovtaskat veszel, vagy kishatizsakot, barmit amibe bele tudod tenni. A noi wc-ben biztosan van kuka, tudod masok is menstrualnak, altalaban nok, ezert a noi wc fel van erre keszitve.
2020. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy pénztárcába is be tudnám rekni csak hülyén venné ki magát hogy mi a francért veszem elő
2020. júl. 19. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
talan mert menstrualsz...?
2020. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megy az ember lánya mosdóba, akkor amúgy is elővesz a táskájából dolgokat, mert készül arra, hogy nincs bent papír. Úgyhogy pl. a 10-es csomag pzs teljesen jó ötlet. Kukának pedig kell lennie bent, a wc mellett. Tényleg érdemes az étteremben cserélned, ha biztos vagy benne, hogy előtte és utána is kibírod átázás nélkül. Esetleg vihetsz egy számmal nagyobb betétet, mint amit általában használni szoktál.
2020. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kistáska is megfelel a célra, mert a nők általában nem csak betétet vagy tampont visznek be a mosdóba. Eleve a nyilvános helyeken nem olyan nagy a higiénia, ha valaki szólna is érte, csak annyit mondhatsz hogy zsepit vagy fertőtlenítőt viszel. Senki sem nézne rád hülyén akkor sem, ha egy hatalmas hátizsákkal mennél be.
2020. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 10-es zsepibe tettem bele suliban, mert ugye ki tudja, van-e wcpapír. Amúgy a női mosdók 98%-ban tartalmaznak legalább 1 kukát (vagy a wc mellett, vagy a kézmosónál). De nem gáz, ha egy kisebb oldaltáskát vagy övtáskát beviszel esetleg.

Mindenesetre nyugi, nem olyan nagy dolog, mimt aminek gondolod. Tudom milyen érzés lehet most benned, mert én is így rápörögtem régebben, de visszatekintve teljesen felesleges volt. 😇

2020. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!