Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet tovább tartani a...

Hogy lehet tovább tartani a vizeletet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon ciki, de csak nagyon rövid ideig tudom tartani a pisit. Ha nem találok wc-t hamar, akkor az is előfordul, hogy becsurran néhány csepp, vagy több is, és nem tudok vele egyszerűen mit csinálni, hiába tartom meg feszítem be a megfelelő izmokat. Azt csinálom jelenleg, hogy ha olyan helyre megyek, akkor berakok egy betétet biztos ami biztos alapon, illetve rögtön az első inger után elkezdek keresni wc-t, illetve alig iszom. Hullámokban jön rám, egyszer nagyon erősen kell, aztán két perc múlva alig, és ez így ismétlődik.

Mitől lehet ez? Mással is előfordul esetleg? Mit lehet tenni ellene? (Nagyon keveset iszom egyébként, 1-másfél liter naponta maximum.) Amíg nem muszáj, nem szeretnék ezzel orvoshoz menni, senki nem tud erről, és nem is nagyon szeretném elmondani senkinek körülöttem.

Köszi előre is, ha segítetek!

21L



2020. júl. 20. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esélyed,hogy valamilyen húgyuti fertőzésed van .

Minél kevesebbet iszol,ez annál valószínűbb .

Senkinek nem kell elmondanod,elmész a háziorvosodhoz ,ő majd beutal az urológiára . A vizeletedből már kiderül milyen bajod van,kapsz egy doboz gyógyszert és meggyógyulsz !

Szerintem jobb,mint szenvedni ezekkel a kellemetlen panaszokkal. Még egy délelőttödet sem veszi igénybe ,ne gyerekeskedj szerintem

2020. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tul sokaig akkor sem szabad visszatartani, de ez ugye enyhe inkontinencia. Szokatlanul fiatalon, bar letezik stressz-inkontinencia is.

Mindenesetre az intimtorna legegyszerubb formajat napi szinten epitsd az eletedbe. Ulo helyzetben osszeszoritod a gatizmodat, tartod osszeszoritva, aztan elengeded. Tizenotszor. Es egy nap 2-3-szor, hogy lasd, hasznal-e.

Google kereson feljon ezekre minden.

2020. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mióta tart ez az állapot?

Amúgy én is ajánlom neked a krinston féle intim torna elsajátítását.

Valahogy próbáld letölteni.

Vagy kegel gyakorlatok és csináld minden nap.

Illetve igyál többet, ajánlom még a tőzegáfonyát.

De ha nem javul, akkor menj el orvoshoz.

Nem kell mondani a szülőknek, ha cikinek érzed, elég ha a háziorvosnak elmondod, hátha tud valami okosat mondani vagy így van ahogy előző írja elküld urológushoz ha kell.

2020. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!