Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek durván szőrösödik az...

Akinek durván szőrösödik az arca, mivel kezeli?

Figyelt kérdés

Én mindennap csipesszel megyek végig rajta, de sajnos ez napi minimum 30-60 perc...


Férfias damil szőrök :(


2020. júl. 21. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
ez azert eleg durva.. az arc nem olyan nagy felulet, lehet hogy egy vegleges szortelenites nem lenne olyan draga. mondjuk nem biztos, hogy arcra is csinalnak 🤷‍♀️
2020. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Borotvával. Vagy desznyóperzselővel.
2020. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázd inkább, ne csipesszel. De annyira férfias, és minden nap végig kell menned rajta? Szerintem nézesd meg magad, mert lehet, hogy a hormonjaiddal van valami. :/
2020. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Férfias, erős, bökős, de nem sűrű azért, mint egy férfinak.


PCOS-em van, kezelve vagyok, de hát ami szőr van , az nyilván nem fog felszívódni sajnos...



Véglegessel nem merek próbálkozni, mert ott borotválni kell hozzá...nem akarom megszívni, hogy a borotválástól kib*szott ronda legyen az arcom...:(

2020. júl. 21. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen erős szőrt lézerrel lehet kezelni.
2020. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én kozmetikussal szoktam gyantáztatni. Javasolták már a végleges szőrtelenítést, de kicsit óckodom tőle.

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valóban véglegesen eltűntetné őket.

2020. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én gratulálok azon férfiaknak akik kibirják az borosta arcgyantát, én behugyoznék tőle

Egyszer húztam ki csipesszel egy szőrszálam a borostámból akkor is azt hittem majd összecsinálom magam,nemhogy majd az egész arcomat legyantáztatni...

2020. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát én ugyan nő vagyok, de igen sajnos, tényleg fájdalmas, de inkább ez, mint hogy megbámuljanak, hogy g*ci szőrös nő.. :(
2020. júl. 21. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Én borotválom
2020. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj a borotválással, hogy ha valóban erős a szőr, akkor azt már másnap újra kell borotválni, és ugyanúgy mint a test bármelyik részén itt is fenn áll a pirosodás, kipattogás. És ami talán a legrosszabb a szőrbenövés, ami viszket és csúnya is.
2020. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!