Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális missed ab után?

Ez normális missed ab után?

Figyelt kérdés

Május 25-én volt egy missed ab-m sajnos, mert nem volt szívhangja a babámnak. (12. héten)

Elsőnek június 30.-án jött meg előtte nem volt semmi hasfájdalom, görcs semmi. Mikor megjött néha picit görcsöltem és ennyi. Most nagyjából július 28 körül kéne megjönni. De én már lassan egy hete görcsölök, picit felvagyok fújódva, kemény a hasam, pisilni kell állandóan, és étvágyam is nagy. Régen is ugyan ezek voltak nálam mielőtt megjött csak nem 1,5-2 héttel hamarabb. Ez normális?

Pénteken megyek fogamzásgátlót iratni majd akkor megkérdezem csak addig nem akarok idegeskedni, hátha valaki tudna segíteni, vagy van benne valami tapasztalata.



2020. júl. 21. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Esetleg az közre játszhat, hogy ahol dolgozok elég hideg van, és felfázhattam?

Nagyon könnyen megfázós típus vagyok.

2020. júl. 21. 22:20
 2/3 anonim válasza:
Missed ab után pár hónapig még bármi normális. Ikyenkor próbálnak a hormonok rendeződni. Szerintem a fogamzásgátlóval is várj még pár hónapot, hadd álljon helyre a ciklusod rendesen.
2020. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mar egy eve volt. Azota minden menstruaciom olyan, h egy hettel elotte pici verzes, gorcsok stb. Majd idoben jon normalisan. Elotte semmi ilyet nem tapasztaltam.
2020. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!