Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ég szex után?

Miért ég szex után?

Figyelt kérdés
Miért ég a hüvelyem szex után? Olyan, mintha nem nedvesednék, de a síkosító meg csíp... nem hólyaghurut, mert nem a pisiléstől és nem a húgycsövem ég, konkrétan a hüvelyem, mintha kidörzsölné a párom, pedig 10en éve együtt vagyunk, ő se nőtt meg azóta és én se mentem össze :D de elég kellemetlen... tudom, doki... de hátha itt is tudtok előbb okosat mondani...
2020. júl. 21. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Sikosítót használsz? azt 65 év körül szokták használni. Aztán csodálkozol hogy kapsz egy hűvely-gyulladást?
2020. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami enyhébb fertőzés lehet. Amúgy ne legyél benne biztos,hogy nem a húgycsöved vagy a hólyagod az . A szex utáni csípő érzés,vagy fájdalom,az jellemző a húgyutak gyulladására ,érezheted a hüvelyedben ,sőt ,átvándorolnak oda is a kórokozók .

Nézesd meg magad orvossal,nekem is volt ilyen ,és hólyaghurutom volt ,de hüvelykúpot is kaptam rá.

2020. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez úgy hangzik, mintha kidörzsölne és azért. Ha nem sokáig tart és csak szex után van, akkor valószínűleg csak ennyi.
2020. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze azért orvoshoz menj el mindenképp, az a biztos, nehogy valami komolyabb legyen és ne derüljön ki.
2020. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A huvelyflorad egyensulya felborulhatott. Persze igy fertozesre is hajlamos az ember. Havi rendszeresseggel hasznalj valamilyen tejsavas kupot menstruacio utan. Natur, de abszolut natur joghurt, ha fertozes amugy nincs, helyreallitja azonnal. Nogyogyaszok szoktak ajanlani, ahogy manapsag maganorvosok is, hogy elso korben vegyel Canesten Combit, mert az a legaltalanosabb gomba es bakterialis fertozeseket elmulasztja. Amennyiben meg utana is van panasz, akkor nogyogyasznak kell kenetet venni.
2020. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem használok, csak próbáltuk már azzal, ha a kidörzsölés miatt lenne, akkor az megelőzné
2020. júl. 22. 14:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!