Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalommal milyen fajta...

Mellfájdalommal milyen fajta orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Remélem nem nőgyógyász, azoktól rettegek. Nem tudom, hogy milyen orvoshoz menjek, légyszi segítsetek!

2020. júl. 22. 16:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
De (sajnáltodra) nőgyógyász, ugyanis ő ért a női mellekhez
2020. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem tudod, hogy melyik orvoshoz menj lehet egy koponya CT sem ártana, mert valami baj lehet a cickóidtól felfelé is.
2020. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Nőgyógyász, akár tetszik akár nem, de ő ért hozzá.
2020. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#2 kuss, fiúként ez nem a te asztalod. Maradj az IT-nél, paraszt.


A többi kettőnek köszi, akkor marad ez. Mindegy, levetkőznöm úgysem kell lefelé (gondolom), csak felfelé. Akkor nem lesz túl nagy ügy. #1 és #3 nektek dobtam egy zöldet :D

2020. júl. 22. 16:35
 5/37 A kérdező kommentje:
Mammoográfiára jó ötlet-e elmenni? :)
2020. júl. 22. 16:39
 6/37 A kérdező kommentje:
*mammográfia
2020. júl. 22. 16:39
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

kösz a zöldet

Egyébként ne aggódj egy mellvizsgálatnál nem kell levetkőzni lefelé is, max megtapogat és elküld egy vérvételre

De ha le kéne vetkőznöd akkor sem nagyon érdekelné az orvost, mivel napi 8 órában mindenféle vaginákban turkál aztán ez már neki olyan mintha a piacon vizsgálná a húst, hogy jó e vagy sem


Perverz fogorvosról viszont már hallottam aki elkábitotta a pácienseit és taperolta őket amig azok félkómásan feküdtek a székben

2020. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%

A mammográfián nem fog kiderülni, hogy mitől fáj, ahhoz egy nőgyógyászhoz kell elmenned.


de, amúgy....Maradj az IT-nél? Ez meg milyen szöveg?? :D :D :D A lányok asztala a nőgyógyászat, a fiúké meg az IT vagy mi? Úgy látszik, akkor én eléggé asztalt tévesztettem. xD Meg honnan veszed, hogy a hozzászóló fiú? :D

2020. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
43%
5 ezt majd a nőgyógyászod eldönti ha megvizsgált
2020. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#7 köszi, még sosem voltam nőgyógyásznál. Csak "fenti vizsgálatra" mennék, nem hinném, hogy lent is le kéne vetkőzzek. (remélem, szégyellős vagyok)

A fogorvosos sztori biztos nem Magyarországon történt, itt elég kultúrált orvosok vannak. Vannak helyek, ahol viszont el tudom képzelni. :) (ahol a nők nem egyenrangúak)


#8 köszi, ez csak egy hirtelen ötlet volt, ami eszembe jutott.


A srácnak meg nézd meg a nicknevét, az a neve, hogy ITGuy. Aki egy elkeseredett emberbe csak belerúgni tud, annak javaslom is, hogy pötyögjön egész nap. (csak ne nekem :D) Bár, én őszintén őgy érzem, hogy ezzel a magatartásával a mell hashtaget követi és nem a nők egészsége rovatot. Akkor viszont üljön le és kussoljon.


(ezzel NEM célzok arra, hogy 1. minden férfi egy ilyen tapló

2. minden IT-s egy tapló

3. IT-s csak férfi lehet. 21. század van, nő miért ne lehetne?) :D


Csak a félreértések elkerülése végett. Szóval, ha szereted az IT-t, akkor nem, nem tévesztettél asztalt #8.


9# köszi :)


Ment a zöld mindenkinek.

2020. júl. 22. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!