Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet magasabb az LH ès...

Mitől lehet magasabb az LH ès FSH hormon a ciklus 2. felében? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Decemberbe cisztákat látott a nőgyógyász mind 2 petefészkemben. Januárban elkezdtem diétázni ( se cukor se fehérliszt) és áprilisra teljesen kitisztult mind 2 petefészkem. A menstruációm világ életemben halál pontos volt. Naptárat lehet hozzá igazítani. Azon kívül, hogy sokszor fájdalmas más gond nincs vele. Inzulinrezisztenciára vizsgáltak de mindent rendben találtak. Ezt több orvos is megerősítette. Nem vagyok elhízva. 52 kg és 72 cm vagyok. Nem vagyok pattanásos sem. PCOS kizárva.

Volt hormon panelem többször is csináltatva és az első (a 3. napi) vérvételen minden tökéletes, azonban a 21. napin meg van emelkedve az LH és FSH szintem. Nem túlzottan, de meg vannak emelkedve. A progeszteronom pedig alacsony..

Az lenne a kérdésem, hogy van e valakinek tippje, hogy mitől?! Volt olyan progeszteron értékem is a 21. napról ,hogy 2,5 mml/l az érték. Ami rendkívül kevés, mégis hajszál pontos a menstruációm mindig. Tesztoszteron szintem

normális. Az orvos erre csak annyit mondott,hogy több anovulációs ciklusom volt.. De hát az sem normális... Ma voltam mell UH-n és sok kis cisztát láttak mind 2 mellemben, amire azt mondta az orvos,hogy hormonális. Azon kívül,hogy egész hónapban fájnak a melleim, köszönöm jól vagyok. Valaki esetleg aki jártas ebben a témában megdobna pár infóval? Előre is köszönöm!



2020. júl. 23. 14:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!