Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira félek! Én ezt soha...

Annyira félek! Én ezt soha nem akartam! Mért kellett ennek megtörténnie?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ilyen szenvedősen írtam, de annyira rossz!!! Már gondolkodtam rajta, hogy nehogy legyen ilyenem.

A következő a gond: Ma elmentem vécére és zöldes-barnás folyásom volt, 2 hónapja jött meg először és ma vagyok a 6. napon, de azt hiszem ma már véget ér. Nagyon félek, és nem akarom, hogy fertőzés legyen. Hogy állítsak így anya elé? Annyira rossz. Bármit megteszek, csak a dokit nem!!!! Főleg nem a háziorvost, mert ő egy bunkó tapló paraszt nő! Várjak még néhány napot, mert ez ma jelentkezett, vagy esetleg próbáljam meg a Canestent?

S.O.S

13/l


2010. aug. 3. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd anyudnak hogy szerinted fertőzésed van, majd ő vesz a patikában hüvelykúpot, de ha nem szólsz neki, akkor súlyosabb lesz, és kell az orvos 13l
2010. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, ez mindenkivel elöfordulhat, nem kell emiatt szégyenkezned.

Mindenképpen szólj anyukádnak és menjetek el gyereknögyógyászhoz, mert ezt feltétlen kezeltetni kell, mert komoly bajod lehet belöle.

Canestent semmikßeppen se próbálj, mert a legtöbb esetben nem használ, viszont a szervezeted hizzászokik és mikor hatásos lenne, akkor se fog hatni.

Nem kell a háziorvoshoz menni, ezért van szakrendelés.

2010. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek magánrendelőbe nőgyógyászhoz, szerintem neked még gyermeknőgyógyászhoz kellene. Ott fizetsz és senki nem lesz bunkó veled.

Klion hüvelykúpot szoktak adni.

Ha nem kezelteted magad hosszú távon pl. fél évig vagy 1 évig, akkor a fertőzés nagyobb gondot is okozhat, szerintem a petefészkednek is árthat.

2010. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld magad, hiszen nem csináltál semmi rosszat! De orvoshoz muszáj elmenni a saját érdekedben!!! Inkább azon izgulsz, hogy az orvos ne lássa a puncid, minthogy engednéd, hogy segítsen?
2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak szerinted, utolsó, hanem tényleg árt. Ha a gyulladás ráhúzódik a petefészekre és a méhre, az végleges meddőséget okozhat, ez azt jelenti, hogy nem lehet gyereked.


Kérdező, ha nem fáj, nem viszket, akkor valószínűleg nincs baj, el fog múlni a menzeszed, a végén mindenkié barna, főleg ilyen melegben.

Ha még 2 nap múlva is ilyen, akkor sajnos el kell menni anyukáddal gyereknőgyógyászatra (ne félj, a háziorvosnak ehhez semmi köze).


Canestent semmiképp ne vegyél, az gombára való, ez meg 100%, hogy nem az. A gomba fehéres, átlátszó, túrós váladékot ad, és elviselhetetlenül viszket.

Ha a folyásnak színe van, sárga, zöld, barna stb., az MINDIG baktériumra utal, amire nem jó a gomba elleni szer, és nem is kapható recept nélkül semmi rá.

2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13,32-re gondoltam, hogy utolsó. Aki azt írta, hogy szerinte árthat a petefészeknek.
2010. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó előtti megnyugtattál valamennyire, és egyáltalán nem fáj.
2010. aug. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!