Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi befolyásolhatja, hogy nem...

Mi befolyásolhatja, hogy nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Letelt a 28 nap és 1 hetes kihagyás (menzesz ideje alatt) letettem a gyógyszert.

Eddig előbb megjött a menzeszem, vagy már a 26.nap környékén jelentkeztek a menzesz előjelei.

Most azonban nem volt ilyen. Már eltelt 5 nap és még mindig semmi jele.

Kb 1 hónapja (menzeszem akkor volt ugye) elkezdtem rendeszeres fizikai munkát végezni, azt hallottam, hogy a sport befolyásolja a havi ciklust. Illetve 2 hete illetve ezen a héten is bevettem egy nagyon erős gyógyszert, ám a mellékhatások között nem találtam arra utaló jelet, hogy befolyásolhatná-e.

Szexuális életem nem valami aktív, így nem az az első, hogy terhességre gyanakszom.

Valami ötlet? (Forró vizes fürdő és a bor nem segít.)


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


L/20



2020. júl. 23. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, hogy fogamzásgátlót szedsz, vagy szedtél -e, amit most abbahagytál.

Ha a múlt hónapban szedted utoljára, akkor akár fél évbe is telhet, amíg helyre áll a ciklusod, ha a gyógyszer szedése alatti szünetben nem jelentkezik megvonásos vérzés, akkor érdemes a nőgyógyászoddal megbeszélni a gyógyszer váltást. Meghozni a vérzést nem tudod.

2020. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!