Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gomba lehet ilyen makacs?

Hüvely gomba lehet ilyen makacs?

Figyelt kérdés

múlt évben sokat küzdöttem vele, januárban 1 nagyon jo orvost találtam aki kikezelt normálisan, és január ota most jött elö. valoszinü a strandon elkaphattam :/. elmentem a dokihoz kaptam 3d b tablettát micosysginot meg 1 hüvleykrémet aplikátorral kellett feltennem. ez volt mult csütörtökön. azota a viszketés megszünt viszont 2napja nagyon ég a hüvelyem. a folyásomban is vannak darabkák és sztem sürübb is lett mint párnapja.

ezt vehetem annak h a kezelés sikertelen volt?:/ nemsokára hivoma dokit mert vett kenet mintát amit beküldött a laborba h megnézzék van e vmi más dolog is benne.

vkinek voltmár ilyen? h kapott kezelést és semmit nem hatott?


2010. aug. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem mindig canestent irt fel, 6 darabot a biztosnság kedvéért, az midnig elmulasztotta vagy betadine kupot. Azis elég jó minden bacit kupucol belőled és utána jó lesz . Ez a gyogyszer nemjo neked ha van még belőle ne hagsználd tovább és mihamarabb menj vissza a dokihoz
2010. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem nem jo a canesten. sajnos attol mindig visszajött

ma voltam dokinál megjött a labor eredmény candidám van irt fel kupot amit ö állitott össze majd hnap kell mennem érte a gyogyszertárba meg irt fel még1doboz ulyanilyen gyogyszert

2010. aug. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!