Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hányingerem?és...

Mitől lehet hányingerem?és hogy lehetne ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Napok otta hányingerem van,régen is előfordult hogy magátol elöjött ez az érzes.De mostanában egyre többet akarmit is csinalok,Fáj alul a hasam mint ugy amikor megszokot jonni a mensruaciom.A mensruaciom kb 1 hete mult el.Terhes csak nem vagyok.Multkor voltunk kint barátokkal iszogatunk de nekem nem is esett jol a bor és nem is ittam se cigi(nem szoktam cigizni csak ilyen alkalmakor)es nagyon rossz kedvem is van és egyszerüen nem tudom mitöl.

2020. júl. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudod rá a választ szólj,mert velem mer 3hete van ez🙃es azert idegesitő mar😌
2020. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy gyomorrontás, dobj be egy Daedalon-t

Ha másnap is még mindig hányingered van akkor menj el a háziorvosodhoz

2020. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért csinálnék egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért, mert terhesség alatt is előfordulhat, hogy vérzik az ember, és menstruációszerű fájdalom is lehetséges. Bár ha régen is volt ilyen, akkor szerintem valószínűbb, hogy más oka van.
2020. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!