Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebbel tampon+uszoda?

Méhszájsebbel tampon+uszoda?

Figyelt kérdés

Nemrég diagnosztizáltak nálam méhszájsebet, éves rákszűrés során derült ki. Semmi tünetem nincsen. Az orvos azt mondta, hogy amíg nincs vele bajom, nem kell aggódni miatta, viszont hajlamosabb lehetek fertőzést elkapni, és később ha "eldurvul", vagy nem múlik el, fagyasztani kell.

A kérdésem, hogy mehetek-e ilyenkor menstruáció során tamponnal uszodába/strandra? Semmit nem tiltott az orvos, a neten pedig utánaolvasva nem lettem okosabb.



2020. júl. 30. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van méhszájseb, nem okoz tünetet, és eddig fertőzést sem kaptam, pedig voltam strandon és uszodában is.

A mensi részt te érzed, hogy mennyire van meg, erősebb napokon én nem tudok menni, de amikor már gyenge akkor simán, legfeljebb gyakran megyek cserélni.

2020. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájseb esetén lehet tampont használni? Nekem is volt régen, le is fagyasztották, és azt mondták, hogy felejtsen el a tampont.
2020. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😊
2020. júl. 30. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tampont nem ajánlom hogy használj.
2020. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tampontól lett méhszájsebem. Se a fagyasztás se az égetés nem egy nagy ügy. Az utóbbit kórhazban csinalják csak azért kellemetlen de ha nem kérsz altatást már mehetsz is haza. A fagyasztás ambulánsan a rendlőben. Ha egy alkalommal tampont hasunálsz valószínű nem fog rontani a helyzeten de rendszeresen nem nyerő. Obt vegyél és minit amin van csúszásbevonatos réteg. Mióta azt használom nem újult ki.
2020. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szoktam tampont használni, csak ilyen alkalmakkor, ha muszáj. De akkor várok pár inkább napot az uszodával... ment a zöld kéz mindenkinek!
2020. júl. 30. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!