Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konkrétan halálfélelmem van,...

Konkrétan halálfélelmem van, hogy terhes vagyok, mert nem jött meg, de nem voltam senkivel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjönnie, de még semmi. Elég sokszor voltam beteg az elmúlt hónapokban, de akkor max 3 napot késett, de inkább 2 nappal hamarabb megjött. Gyógyszert nem szedtem, orvosnál nem voltam, és eddig is sokat stresszeltem és keveset ettem. Ugye nem vagyok terhes? Amúgy elég sokat szúr a hasam alul két oldalt, meg középen is égett, de ha arra gondolok, hogy nőgyógyászhoz kell mennem, sírógörcsöt kapok, még sosem voltam, és nagyon nem is szeretnék. Meg egyébként már idegesítően sok fehér cucc folyik belőlem napok óta, mi a franc ez?
2020. júl. 31. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál senkivel, sehogy, akkor nem lehetsz terhes és pont.
2020. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább gomba vagy bármilyen fertőzés.
2020. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de igy pszichiaterhez kene fordulni, ha rettegsz attol, hogy mint Szuz Maria, teherbe estel. Ez olyan irracionalis.
2020. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szexeltél, akkor mi a jó istentől lennél terhes???

Hogy így rettegsz egy orvostól, az se normális.

A fehér cucc valami jó kis fertőzéstől lehet akár. Már csak azért se ártana elmenni orvoshoz.

A jövőre nézve a legjobb indulattal mondom, hogy keress fel egy pszichológust, ha komolyan attól félsz hogy terhes vagy úgy hogy nem is szexeltél.

2020. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és egy-két nap késés semmi, de neked még az sincs, mivel ma még simán meg is jöhet.
2020. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!