Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt 1-2 héttel...

Menstruáció előtt 1-2 héttel megduzzad a mellem néha érzékeny is. Kicsit vizesedek és puffadok. Ezek a tüneteket most teljesen elmaradtak. Ez jelentheti azt, hogy nem fog megjönni és sikeresen teherbe estem? Tegnapra vártam, de semmi. Teszt negatív.

Figyelt kérdés

#terhesség #negatív teszt #elmaradt tünetek
2020. aug. 2. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot ha akkor sincs semmi jele a menstruációnak tesztelj.
2020. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta sincs semmi és mégis negatív.
2020. aug. 8. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem.. és tüneteid is vannak ?

Nekem azóta megjött de tuneteim vannak a tesztjeim pedig negatívak... Remélem 2020ra nem őrültek meg ezek a tesztek:D

2020. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sosem maradt még ki, csak egyszer amikor terhes voltam. Normális, viszonylag szabályos, 26-28 napos ciklusaim vannak. Épp azok a tüneteim, hogy nincsenek tünetek. mensi előtt legalább egy héttel szoktak lenni pms tünetek, de azok most elmaradtak, és azóta sem jelentkezik. Teljesen úgy érzem, hogy egyáltalán nem fog megjönni később sem. Ellenben naponta tesztelek egy hete lassan, és negatív. Olvastam, hogy voltak akik hasonlóan jártak, és terhesek voltak. Szerintem annyira másik vagyunk, és olyan bonyolult folyamatról van szó, hogy teljes biztonsággal nem zárható ki, amîg orvos nem lát. Maximum hormonzavarim lehet, ha nem vagyok terhes, mert teljesen egészséges vagyok. Most voltam nogyogyasznal nem reg. Megírom majd mi lesz, hátha nektek is segít majd a fejlemény! :) Drukkolok Mindenkinek aki ezeket olvassa! :)
2020. aug. 8. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah van már valami? :D
2020. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2020. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!