Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha ronda a mellem...

Mit tegyek, ha ronda a mellem és már 16 évesen lóg, mint egy bocinak?

Figyelt kérdés
Undi mellem van, nagy a mellbimbom is, ráadásul lóg is, pedig csak 16 vagyok. Melltartóban sem szép, meg kicsi is, és szétáll. Pushup melltartó semmit se ér, mert attól, hogy felveszek egy olyan melltartót, attól még ugyanolyan csúnya lesz.
2020. aug. 3. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan.
2020. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
igy latatlanba nem tudjuk tolts fel fotot rola ez ugyis anomin oldal nem tudjuk meg ki az illeto,ha nem latjuk nem tudjuk min kell valtoztatnod
2020. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Elhiszem ha idegesítő, nekem is hasonló, de hidd el ha az életedbe belép a nagy Ő, ő gyönyörűnek fog találni így is, meg vannak pasik akiknek kifejezetten ez jön be.

Persze ha ezt nem tudod elfogadni, akkor műtéttel javíthatsz rajta, csak persze jópár év múlva, és had ne beszéljek arról hogy az mit is jelent.

2020. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elhiszem ha idegesítő, nekem is hasonló, de hidd el ha az életedbe belép a nagy Ő, ő gyönyörűnek fog találni így is, meg vannak pasik akiknek kifejezetten ez jön be.

- Aha, persze. Mert a nagyőnek egy tehén kell.

2020. aug. 3. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell hozzáállni...nem volt még olyan hogy szerinted egy fiú nagyon jól nézett ki, más szerint meg egyáltalàn nem? Ugyanez a helyzet, van akinek ez jön be, van akinek az. Legyél igazi nő aki nem foglalkozik ezzel, ha te sem fogsz akkor más se. És igyekezz mással kompenzálni ezt dolgot, ha már ennyire utálod.
2020. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!