Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mossátok a fehérneműite...

Hogyan mossátok a fehérneműiteket?

Figyelt kérdés
Hogyan, mivel, hány fokon mossátok, fertőtlenítitek a fehérneműiteket? Bugyira gondolok elsősorban. Használtok valami külön mosószert hozzájuk? stb..
2020. aug. 3. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bedobom a mosógépbe 30-40 celsiuson

tisztaságit hordok, nem nagyon koszolódnak

2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
40 fokosan mosom, Ariel mosóport használok.
2020. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön szoktam mosni a fehérneműket, törölközőt és az ágyneműket 60 fokon.
2020. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nálunk is tisztaságit hordunk alapból nem igényel 40C-nál többet, néha 60 fokon átmosom cca.2 hetente pluszként, biztos ami zicher alapon.

És Perwoll-al ami a színeknek vagy fehérnek megfelelő.

2020. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: Hogyan mossátok a fehérneműiteket?

"bedobom a mosógépbe 30-40 celsiuson tisztaságit hordok, nem nagyon koszolódnak"


Az üzenet szövege:

Közlöm, az állandó tisztasági nem egészséges, arra van a nemi szőrzet meg a pamutbugyi, hogy szellősen egészségesen és biztonságosan tartsa a hüvelybemenetet. Nem sebesedett még ki a szeméremrésed? Szerintem a lányoknak: Nem a tisztaságival kellene elkendőzni a túlzott folyást okozó krónikus hüvelyfertőzést, sem a csupaszra borotválás világra szóló marhasága miatti nehézségeket enyhíteni, sem a normális bugyi helyett divatolt hülye tanga hiányzó pamutanyagát pótolni."


nem fogok erre a privátra válaszolni, de köszönöm szépen teljesen egészséges vagyok, pedig már vagy 25 éve tisztasági betétet hordok ;)

2020. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

40 vagy 60 fokon, érzékeny bőrre ajánlott mosószerrel. :)

(Mióta kisbaba van a családban, azóta használunk Sensitive mosószert.)

2020. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De gáz ez a privát üzenet!
2020. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha volt benn tisztasági (én is egészséges vagyok :D ), akkor 30 vagy 40 fokon, ha nem használtam, akkor 60 fokon. A sima DM-es vagy Rossmann-os mosószerrel, vagy a sötét vagy a fehér ruhákhoz valóval.
2020. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!