Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy fáj a méhem környékén szex első 1 percében?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet az oka, mivel ez a dolog pár hónappal ezelőtt jelentkezett.


A barátommal távkapcsolatban élünk és néha hetekig nem tudunk szeretkezni. Az esetek 90%-ban lovagló pózban csináljuk először, hogy kicsit megszokja a puncim, de amikor beleülök fáj. Gondoltam arra is, hogy esetleg az lehet a gond, hogy nagyon alacsony vagyok és szűk is a puncim és ahhoz képest a barátom farka nagy. Nem tart sokáig a fájdalom. Kicsit éles, amikor mozgok.


Múltkor teszteltük és misszionáriusban csináltuk először. Például akkor sem fájt, de ha esetleg abból váltottunk és hátulról csináltuk és kicsit erősebbet lökött illetve mélyebben, akkor is nagyon kellemetlen volt.


Nedves szoktam lenni és akarom is a dolgot, tehát nem stresszelek előtte.


Valaki esetleg tudna segíteni, hogy ez mi miatt lehet?


2020. aug. 3. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha menet közben fáj, akkor abban a pózban éri a méhszájadat a farka, például mikor hátulról csináljátok. Úgy óvatosan kell, nem keményen és tövig.

A másik meg, lovagló pózban a legfájdalmasasbb nekem pl a behatolás. Ott eleve olyan mintha saját magadnak okoznál fájdalmat, ezért jobban is fáj, bénábban is csinálod (én pl, valakinek meg pont ez jön be hogy ő irányít, de ezek szerint te nem ilyen vagy). Én misszionáriust ajánlom elsőnek. Meg nem ártana egy két ujjal való tágítás menet előtt akkor.

2020. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan kezdjétek, és misszionárius pózban. Idő kell, amíg a hüvelyed alkalmazkodik, a méhszájad ujjal el tudod érni, nem csoda, ha fáj, ha nem vagytok óvatosabbak.
2020. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig misszionáriussal kezdjük,úgy sose fáj és úgy a legjobb nekem. Utána kipróbálunk mást is, de nekem a lovagló meg a kutyapóz időnként fáj. Változó, hogy melyik. Oldalról is jobb. Gondolom nálam is eléri akkor a méhszájat, amikor fáj.
2020. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Óvatosan csináljuk mindig. Mikor én vagyok felül nagyon lassan mozgok rajta és ő is megérti, nem siettet...stb.

Köszönöm a segítséget, kicsit megijedtem mikor utána olvastam mi ez és mindenféle hülyeséget kiadott. :D

2020. aug. 3. 17:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha misszionáriusban csináljuk, akkor ő is szintén nagyon óvatos velem.
2020. aug. 3. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!