Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális? Minek a...

Ez mennyire normális? Minek a jele lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Viszonylag régóta van ez velem de csak az utóbbi időben fordítottam erre nagyobb figyelmet/jutott eszembe az orvos gondolata de úgy gondoltam előtte próbát teszek itt.

Az lenne a "problémám" hogy rettentő keveset vizelek. Van olyan nap hogy csak este fürdés előtt megyek el és másnap egész nap nem kell csak újra fürdés előtt. De ha nap közben elmegyek azis max 2-3 vizelés szokott lenni mert egyszerűen nem kell.

Valaki esetleg tudja miért lehet? Vagy érdemes lenne orvoshoz fordulni ezzel?

A negatív válaszokat nagyon kérlek hanyagoljatok a pozitívakat előre is köszönöm!

További szép estét!😊



2020. aug. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg sokat inni, jobbat tesz a vesének, ha sok folyadék megy át rajta!

Mennyit iszol egy nap?

2020. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben próbálok oda figyelni de napi 1 liternel többet egyszerűen nem bírok meginni
2020. aug. 3. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan napi 2-3 liter víz ilyen melegben nem ártana.
2020. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is próbálj meg többet inni első sorban.

Biztos javulni fog a helyzet!

Szép estét!

(1. Voltam)

2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :)
2020. aug. 3. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Veséről van szó valószínűleg; napi egy gramm C vitamin bevitele (lehet, hogy segít). Sok vízzel! :)
2020. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!