Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan betét ami nem...

Van olyan betét ami nem dagad/zselésedik zavaróan, vagy ami nem lesz kényelmetlen hosszú idő után se?

Figyelt kérdés

Tehát amit akkor se lehet érezni, ha sok van, ne legyen nedves és ne is dagadjon vagy csomósodjon

Melyik ilyen? Párat végigpróbáltam már. Ki melyiket használja?



2020. aug. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem szabad hosszú ideig egy betétet bent hagyni, amilyen sűrűn csak tudod cserélni kell. Allways.A többi nem jött be.
2020. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős a mensim, az elsőtől az utolsó napig.

Ez nagyon jó, egy teljes éjszakát kibír!

Libresse Ultra Super 8 Ultra thin

Kékes zöld a csomagolása és dupla csomagos 900ft körül van

2020. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tena.
2020. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az Olivia jött be. nem zselés, bár alapból pufi. De ahogy mondták előttem, cserélj gyakran, lehet több szemetet termelsz dehát édes f.om, aki ilyenre gondol ezeken a napokon.... :D legalábbis engem pont nem érdekelne
2020. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegyik betét dagad. Egy idő után úgy is egy kis csomag lesz a lábad között. :/ Cserélj gyakrabban.
2020. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan sok van, hogy ennyire zavaróan feldagad, cseréld szerintem min. fél óránként.

Sajna nekem is ilyen, amikor megvan kb. a 2.-3. napon nagyon sok szokott lenni, minél többször tudom, cserélem

2020. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem a Bella jött be a legjobban. Úgy érzem hogy beszívja és nem kellemetlen. Számomra ez a megfelelő.
2020. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább Libresse vagy Bella éjszakait használok, nagy ritkán Always Platinum 4-es méretben. Szerintem valamilyen szinten minden betét megdagad, ahogy egyre több lesz benne, de ez engem nem szokott zavarni, onnan szoktam tudni, h cserélni kell, ha érzem, h "felpuhult" elveszti a tartását. Sosem eltelt idő alapján cserélem, hanem érzés alapján, ha nem érzem kellően frissnek magamat odalent, akkor kicserélem, tök mindegy mennyi van benne vagy mennyi időt volt bent. Így azért jóval elviselhetőbb, és simán ki lehet küszöbölni azokat a negatívumokat, amiket a betét kapcsán felhoznak. Igazából nem ezen kell spórolni, van, h 7nap alatt 35-40 betétet elhasználok, de ezen múlik, h ne érezzem magam kellemetlenül a betét miatt.
2021. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!