Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csikló vonalában de a szemérem...

Csikló vonalában de a szeméremdombon egy nagy pukli mi lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta ott van, próbálom nyomkodni, jött is belőle egy kis fehér valami, mint egy pattanás, de nagyon be van dagadva és egy jó mogyorónyi. Csak pattanás lehet vagy valami más? Valaki tapasztalt hasonlót? Mit tegyek rá?

Még a nadrágtól is fáj, ahogy nyomja.


2020. aug. 5. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen 17 éves koromban rajtam is kijött egy. Anyám elcipelt nődokihoz. Akkor voltam először és rohadt kellemetlen volt hogy ilyen miatt mentem. Felírt valami kenőcsöt, attól elmúlt.

De azóta is néha ki szokott egy-egy darab, kifakad, aztán elmúlik magától.

23/N

2020. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Furunkulus. Ha az arcodon, vagy máshol a testeden hajlamos vagy a pattanásokra, akkor nem meglepő, hogy itt is megjelenik. Szűk bugyi, nadrág dörzsölése is kiválthatja.
2020. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon gyulladásgátló-hámosító krém, azt érdemes naponta többször használni.
2020. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pl milyen krém? Sudocrem jó?


Este tettem rà paradicsomot, csípett először, te reggelre kisebb lett egy kicsivel

2020. aug. 5. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2020. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akar koromviragkrem vagy aloe vera levelet is rateheted par orara
2020. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Előfordul az arcomon is és a mellkasomon is ritkàn ilyen.


Azért ijedtem meg most mert pàr hónapja volt Bartholin gyulladàsom, azt hittem ez is ahhoz hasonló valami lesz.


Ezüstkolloid géllel bekentem éjszakàra és reggel is, fele akkora mint volt.

2020. aug. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!