Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok! Ti hogy viselitek...

Nők/lányok! Ti hogy viselitek a menstruációt?

Figyelt kérdés
Sokszor átáztok? Vagy görcsöltök? Vagy semmi? Kíváncsi vagyok,remélem nem csak nekem ilyen kellemetlen. Kort írjatok légyszi!
2010. aug. 4. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan görcseim voltak régebben, hogy az orvos injekciós-tűvel nyomta belém a görcsoldót. A mensim első napján hánytam, elájultam, nem tudtam felkelni az ágyból. A nőgyógyász szerint szervi bajom nincs, barátkozzak meg a dologgal. Szóval most fogamzásgátlót szedek emiatt.
2010. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordult

Iszonyú görcsök(szülés se volt sokkal rosszabb)

2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon görcsöltem..és sok is volt.Átázás azért nem...de amióta(2éve) fogamzásgátlót szedek észre sem veszem...és 4 nap alatt túl is vagyok rajta és fele annyi sincs...görcsökről meg szó sem esik....(18 éves vagyok amúgy) :)
2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekem semmi nagy bajom nem szokott lenni, csak párszor nem mentem miatta suliba. Néha kicsit magamba fordulok, akkor legalább van időm kipróbálni új frizurákat, stb...

12/L

2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

hát nnekem áprilisban jött meg és most a június-július kimaradt..

de szokott egy kicsit fájni a hasam..akkor vagy megjön vagy nem :D de am semmi bajom nincs...

2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ja ls 14/L
2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Max. 2 napig enyhe görcs, néha fejfájással. Veszek be rá gyógyszert, ennyi. Kislány koromban előfordult átázás, most már nem, megtanultam, mit mennyi idő után kell cserélni. Amit megfigyeltem: tamponnal lényegesen jobb a közérzetem.

33N

2010. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

fél évig most egész tűrhető volt a fájdalom úgy, hogy gyógyszert vettem be. erre 2,5 hete jött meg, és az ügyeleten kötöttem ki, ahol én is injekcióval végeztem.


holnapután megyek nőgyógyászhoz, de sajnos van egy olyan érzésem, hogy nekem is a "barátkozz meg a gondolattal, ilyen típus vagy" lesz a vége.

(1 éve voltam ugyanígy kórházban, és ott néztek ultrahanggal, de semmit sem találtak, ami az erős fájásokat okozhatná.)


de úgy vagyok vele, legalább rákészülök a szülésre majd... nem érhet nagy meglepetés.


(21 éves vagyok)

2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 15 éves vagyok,2 éve van meg,de soha sem fájt,viszont többször is átáztam már,ami elég kellemetlen.Nekem viszont nagyon sokáig szokott meglenni,van hogy akár 10 napig is.

2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon rendszertelen de görcsölni nem szoktam szerencsére
2010. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!