Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet nagy baj? Mens...

Mennyire lehet nagy baj? Menstruációs kérdés?

Figyelt kérdés
Sosem volt gond a ciklusommal, van már 4 kisgyermekem, de most nagyon meg vagyok ijedve. Az elmúlt pár hónapban kB 3 ciklusnál előfordult, hogy ovuláció előtt 5 nappal volt egy kevés vérzésem. Egy napig kevés, de mostanában késik is napokat a menstruációm. Jelen esetben Július 26-an jött meg, kB 4 napja elmúlt, de tegnap elkezdtem pecsetelgetni, most meg eléggé fáj a petefészkemnél és elég erősen verzek megint. Nagyon nagy baj lehet? Nagyon félek. Vagy benne lehet az is, hogy iszonyatos stresszes fél év áll mögöttünk, állandó ideggel?! Volt már valakivel hasonló?

2020. aug. 6. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz..
2020. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj el mindenképp. Lehet higy "csak" hormon priblémád van, tehát nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Az orvos fog szerintem citológiát és ultrahangot csináltatni alapból, ha negatív akkor hormont is megnézni. Felesleges találgatni mert sok minden lehet.
2020. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beléptél a változókorban és ingadozik a hormonod? terhes nem lehetsz?
2020. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, szóval a változó kor még nem igazán érint. Egyébként híztam is elég sokat az elmúlt hónapokban. Terhesség nem lehet elvileg, óvszerrel védekezünk.
2020. aug. 6. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, de ennyire nem kell félni attól csak rosszabb lesz. Nem hiszem hogy nagy baj lenne simán lehet a stressz vagy a hormonok
2020. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jó a rakszures, de még csak a felső réteget érinti enyhe elváltozás. Még szerencse, hogy egyből mentem...
2020. szept. 30. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!