Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megjött a menstruációm...

Tegnap megjött a menstruációm viszont nagyon rosszul vagyok, borzalmasan fáj a hasam mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

16/L

Ma vettem be nospát és csak 4 órával később hatott.


2020. aug. 7. 19:43
 1/9 striga ***** válasza:
43%
Tegyél forró vizet valamibe és azt tedd a hasadhoz. Jó, ha van olyan gumi kulacsod, vagy mi a neve, tartja a hőt.
2020. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Gorcsoldo pozokban tarhatod ezt a vites palackot... De nekem az kenyelmesebb volt, hogy terdzokniba szortam rizst, megkotottem es egy percre bedobtam a mikroba :)
2020. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

cataflam vízben oldódó (vényköteles), 5 perc után nem érzel semmit. nekem annyira erős fájdalmaim voltak hogy beájultam tőle és hánytam. igaz hogy 50 -75 mg-t megkell ennem belőle az első nap, de az csak 1,5 tabletta :) és semmit nem érzek utána.

mondjuk szerencsére nekem csak legelső nap fáj.

2020. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
az a nospa semmit nem er, habar nekem nem, hanytam tole sokat... amit szeretek az nem kaphato Magyarorszagon... tehat valami mas gyogyszert probalj
2020. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A Nospa tényleg nem túl hatásos. Nekem az Algoflex M vált be, de ma már marad a vizes palack akkor.
2020. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

a palackos megoldás segített valamennyire

de szerintem veszek egy ülőfürdőt

2020. aug. 7. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A görcsoldó mellé bármilyen otthon lévő fájdalom csillapítót bevehetsz. Együtt meglesz a hatása.
2020. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%
Algopyrin + nospa. Nekem ez vált be..
2020. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek❤❤
2020. aug. 8. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!