Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonproblémára gyógymód...

Hormonproblémára gyógymód gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Folyton baj van a menstruációmmal. Van, hogy pár hónapig minden rendben, aztán egyik hónapról a másikra felborul minden. Nem jön meg, vagy napokig/hetekig barnázok, egyszer 4 napig tart a menstruáció, máskor 7-8. A barnázás csak úgy, nagyon sokszor jelentkezik. Pl most is fél éve minden ok volt. Úgy örültem. Erre most 5 napja nagyon enyhén barnás folyásom van. Nem egész nap, de azért nagyrészt látom, h barnás. Nem vagyok menstruáció előtt. Ez csak úgy jelentkezik.

Orvosnál voltam nem egyszer miatt. De mindig csak kaptam gyógyszert, amit ha szedtem okés lett a dolog, elmúlt a barnázás, megjött rendesen stb. De ez pár hónapig tart es kezdődik elölről. Nem akarok újra orvoshoz menni, úgyis ugyanaz lesz a vége.

Van vmi tippetek hogyan hozhatnam rendbe a hormonrendszerem. Szerencsére semmi szervi bajom nincs, nem találtak semmit. De ez akkor is rohadt dühítő. Most megint hetekig ezzel fogok kínlódni. :(

Van rajtam kb 10 kg. felesleg, elkezdtem edzeni és normálisan enni, hátha ez is segít, ha lefogyok kicsit.

Volt már vkinek hasonló problémája? 30 vagyok egyébként.


2020. aug. 9. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem D vitamin hiányom volt és a sok ülés miatt a munka miatt meg a nagy stressz.. Kormányhivatalban vagyok ellenőr, mellette csinálom a mesterszakot.

Sok mozgás segíteni fog és vitamindús ételek. A hormonokat én nem vettem be, mert felborítja a hormonháztartásr

2020. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2020. aug. 9. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
aviva torna. egy próbát megér.
2020. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál az orvostól? Mi az oka, hogy nem jön meg rendesen? Mely hormonok nem stimmelnek? Milyen orvosnál voltál? Nőgyógyász, endokrinológus?
2020. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!