Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veszelyes lehet? 33 hetes...

Veszelyes lehet? 33 hetes kismama vagyok. Tegnap eszrevettem a szemeremajkamon egyik oldalt felul belul egy kis puklit ami fajdalmas....Bekentem koromvirag kremmel es Tetran kremmel.

Figyelt kérdés

Volt valakinek hasonlo?

Gondolok borotvatol gyulladasra, de sajnos doki ma nincs.



2020. aug. 9. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:

tuti csak valami begyulladt szőrtüsző. biztosan nem veszélyes, bár megértem, hogy fájdalmas.

sztem ne piszkáld, majd kifakad magától

2020. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem veszélyes, szokott a p*nában pattanás lenni, a múltkori miatt két napig féloldalasan ültem...
2020. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet bartholin gyulladás is. Az nagyon gyorsan nő (nekem pàr nap alatt borsónyibol tojás nagysàgu lett) és eszméletlen fàjdalommal jàr.
2020. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, bartholinrol azt olvastam, hogy kozvetlen a huvelybemenetnel van alul. Ez nekem felul van, bar most csak tukorrel latom, de egybol ahogy szethuzom, az oldalan egy kis dudor.
2020. aug. 9. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, a borotválás után jött elő. Majd eltűnik, ne aggódj.
2020. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem benőtt szőrszál okozott egyszer ilyet, nagyon fájdalmas
2020. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!