Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés közbe égető, csípő érzés?

Pisilés közbe égető, csípő érzés?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete folyamatosan pisilés ingerem van. Csíp, éget és van amikor viszket is. Talán elkaphattam egy fertözést netán Balatonon? A párommal szeretkezés közbe is nagyon fáj és kellemetlen is ezért azt is hanyagoljuk..

2020. aug. 9. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem mész orvoshoz?

Két hete tart, ez nagyon nem normális. Lehet, a párodat is kezelni kellene, ha gumi nélkül szexeltek.

2020. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Természetesen mindig használunk óvszert. Dokihoz most jelen pillanatban sehogyse tudok elmenni ha majd az időm úgy engedi megyek.
2020. aug. 9. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Az mikor lesz? Amikor már nem tudják menteni a vesédet?
2020. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. De most munka és egy kisgyerek mellett (1 éves) nem nagyon tudok mozogni. Apuka kint dolgozik szóval a pici éjjel nappal velem van. Nagyiék idősek már rájuk nem szeretném "hárítani" több órára.
2020. aug. 9. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Tobbszor is mesz a mosdoba egy nap? Az elmult ket hetben nem probaltal semmit tenni ellene? Minden elismeresem, hogy ilyen magas a fajdalomkuszobod es ilyen turelmed van, nekem is hasonlo problemam volt, de ennyi ideig biztos nem birtam volna ki
2020. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kb fél óránként megyek de ha pár csepp jön már annak is úgy örülök mint majom a farkának. :)

Melegvizes fürdést próbáltam, ideig óráig elmúlt de utána ugyanúgy fájt.

2020. aug. 9. 19:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Komoly húgyúti fertőzésed is lehet, ha tényleg ennyire durva a helyzet.

Doki! Ne húzd, mert rosszabb lesz!

2020. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Most holt komolyan nincs annyi időd, hogy lemenj a hàziorvosodhoz és belepisilj egy pohárba?


Az egyévesed marhára fog örülni, amikor anyu hetekig nem lesz otthon mert épp kiveszik a veséjét vagy a hullaszállítók visznek el, mert leállt a veséd.

2020. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Orvoshoz kéne menni, de ha erre semmiképp nem tudunk rábeszélni akkor is kéne valahogy kezelned legalább otthon. D-mannoz, walurinal, tozegafonya, medveszőlő levél tea és én amit nagyon tudok ajánlani az az 1000mg c-vutamin sok folyadékkal, de ha két hete tart az már nem biztos, hogy antibiotikum nélkül el fog múlni, nem egy enyhe fertőzés lehet, szóval tényleg az orvos lenne a legjobb
2020. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"mit nagyon tudok ajánlani az az 1000mg c-vutamin sok folyadékkal," nyugodtan szedhet 5 g-ot is(én 4-5 g-ot szedek alkalmanként, megelőzésre, a háziorvosom tanácsára), csak segít, de attól még nem ússza meg az orvost, és ha jót akar, akkor nagyon SOS megy
2020. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!