Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már mással is,...

Előfordult már mással is, hogy annyira kellett pisilni hogy nem ért ki vagy nem jutott időben WC-re? Hogyan lehet a problémát megoldani?

Figyelt kérdés

kerültetek emiatt kínos helyzetbe (átázás) vagy volt bent tisztasági/betét? Ha teszek be, bele lehet engedni egy keveset ha érzem h kell nagyon? Aki így járt hogyan oldotta meg a problémát (idegen helyen, h nem sikerül tartani)?

(Ui.nem vagyok perverz mielőtt ezzel jönne valaki, a kérdésre, a leírt a probléma megoldására várom a választ!köszönöm!)



2020. aug. 10. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tena lady
2020. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer bepisiltem 13 évesen. Biciklivel indultam el egy barátom házától, ebéd után. Természetesen ebéd közben levest ettem, másodikhoz üdítőztem, szóval telt a hólyagom rendesen. Mikor elindultam haza, akkor még nem éreztem az ingert. 20-25 perces út állt előttem, elkapott az eső. Gondolom hallottátok már hogy a víz látványa, hangja, tapintása fokozza a pisilési ingert. Na, hát úgy tekertem, mint a bolond, mikor elkapott az inger. A legrosszabb rész mindig akkor következik, mikor közel a cél, akkor valahogy pszichésen gyengébb lesz az ember. Emlékszem, ahogy babráltam a kulccsal idegességemben alig nyílt az ajtó, a hólyagom majd felrobbant. A WC közvetlenül a bejárati ajtónk mellett van, de ahogy kinyitottam az ajtót beléptem, két méter választott el, egyszerűen nem bírtam és az izmaim maguktól eleresztették a hólyagomat. Szóval így pisiltem be pár centire a mosdótól. Mikor elindult már nem érdekelt. Úgy voltam vele, hogy víztaszító laminált parketta van alattam, ahonnan könnyen felmoshattam, inkább oda kiengedem a pisit, minthogy megkockáztassam azt, hogy rohanok a mosdóba és összepisiljem a szőnyegeket.


Sajnos akárhogy mostam fel, szüleim megérezték mikor hazajöttek és azt hitték, hogy valamelyik házi állat volt, én meg lapítottam.


Nem teszel ellene semmit, ezért nem hordanék pelenkát, vagy betétet, mert egyszer megtörtént ez a kellemetlen helyzet.

2020. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Szerintem ilyen szinte mindenkivel előfordult már életében, megesik.

Én ezzel sajnos úgy vagyok, hogy ha egy csepp is megindul, akárhogy küzdök, képtelen vagyok megállítani az egész áradat bemegy. Úgyhogy a betéttel sokra nem megyek. Szerencsére nyilvános helyen nem volt még ilyen.

2020. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok. Kérek mindenkit, hogy ne bombázzanak a privát üzeneteikkel! Nem, nincs ilyen irányú perverzióm. Ismerkedni sem szeretnék, van párkapcsolatom.

Köszönöm.

2020. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Nőknél főleg akik már több szülésen átestek előfordul.Kérdés az ,hogy a probléma állandó vagy csak egyszeri.
2020. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Sose fordult mèg elő! Konoly bajod van!
2020. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 erogeen ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, de megszégyenítő szitu még nem volt. Sokat szoktam inni és sokszor halogatom a wécézést.

Én mondjuk fétises vagyok és azért csinálom sokszor szándékosan. Nem ismeretlen és nem kellemetlen a bepisilés közeli állapot és a „baleset” sem.

2020. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam már úgy, h nem értem el a WC-re időben, igaz nem voltam már józan. Először csak annyi volt, h éreztem, h pár csepp kiszalad, aztán egyre több és több, majd hirtelen elöntött a forróság, aztán a nedvesség, onnan meg már nem volt megállás, nem tudtam már visszatartani, meg kellett várni míg magától eláll. A végeredmény egy hatalmas tócsa alattam, plusz deréktól lefelé mindenem csupa víz lett. Egyébként pont volt a bugyimban egy eü betét, de semmit nem számított, csak úgy folyt belőle a cucc, ahogy megemeltem... :/ Szóval erre kár apellálni, h a betét majd segít a helyzeten, mert nem fog.
2021. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!