Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha fájdalmas a...

Mit csináljak ha fájdalmas a szex?

Figyelt kérdés

Ez mindig olyankor jön elő amikor például több órán keresztül szeretkezünk a párommal , vagy több nap is sűrűn .

Égető érzés , amikor gyógyul akkor meg viszket és túró állagú fehérfolyásom van.

Biztos vagyok benne hogy amiatt van hogy kidörzsölődik a hüvely nyílásánál és belül , és persze egy idő után nedves sem voltam már annyira.


A kérdésem az volna hogy járt-e így már valaki , és hogyan "kezelte" ki magát ? Mi vált be?



2020. aug. 14. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés és a túró állagú folyás gombás fertőzés. Canestennel kell kezelni, de inkább nőgyógyász írjon fel rá valamit. Nem csoda ha fájdalmas.
2020. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát mondjuk ne szeretkezzetek órákon keresztül, abban mi a jó, hogy órákon át reszel, ráadásul úgy, hogy nem is vagy nedves?

Egyébként biztos ne legyél benne, hogy amiatt van, mert kidörzsölődik, aztán gyógyul. A dörzsölés oké, de azért fáj, mert van egy jó kis fertőzésed, égető érzés, túrós folyás, sose hallottál még a hüvelygombáról?

Menj orvoshoz, addig meg ne szexeljetek.

2020. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gombás fertőzés.


orvoshoz való menés javasolt

2020. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom a többieket.

Ez gomba, és valóban azért fáj, mert szárázon töcsköl, és a gomba gyakran okoz gyulladást is. Menj nőgyógyászhoz, mert ha régóta tart - gondolom igen - akkor egy hosszabb kúrára (orvosi) számíthatsz.

2020. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyit tennék még hozzá, hogy én azt nem értem, miért nem szólsz, ha fáj? Attól, hogy tovább szexeltek nem leszel nedvesebb, mert a fájdalmat jobban fogod érezni és nem tudsz a jó érzésre koncentrálni
2020. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Vegyél Canesten kombit, ezt recept nélkül is lehet.

A párodat is feltétlenül kezelni kell, ha nem használtok óvszert.

Nagyon fontos, hogy fertőtlenítsd a bugyijaidat, pizsamádat, ágyneműdet, törölközőidet.A vasalas tuti megoldás.

2020. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!