Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon faj ott lent es meg...

Nagyon faj ott lent es meg van duzzadva, valamilyen nemi betegseg?

Figyelt kérdés
No vagyok, 18. Eszrevettem hogy korulbelul egy hete nagyon faj ott lent, megneztem es nagyon piros, meg van duzzadva. Parommal korulbelul 3 hete volt aktusom, vedekezunk es o korul van metelve tehat kis eselye van annak hogy tole elkaptam barmit is. Elotte volt egy baratom akivel csak oralisan volt, az is benne van hogy tole kaptam el barmit is bar eleg regen volt es azota ezek az elso jelek tehat nem hiszem hogy ez all a hatterben. Kicsi erdes feluletet ereztem a kis ajkaknal, valamifele herpesz lehet? Szeptemberben megyek nogyogyaszhoz legeloszor, o megnezi csak kivancsi vagyok hogy esetleg valami irritacio lehet vagy mas?

2020. aug. 14. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kicsi erdes feluletet korul tudnad irni egy kicsit? Ha kicsit megfeszited a bort, akkor feher vagy sarga kis bogyokat vehetsz eszre, lehet amiatt tartod erdes feluletnek
2020. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen olyasmi, es a makknal feheres valadekot vettem eszre ami ezelott meg kb soha nem volt
2020. aug. 14. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Véleményem szerint, nem feltétlenül a szexre kell gondolni most mint gond okozó!

Lehet, h egy bakteriális fertőzést/gombát szedtél össze! Sajnos elég lehet egy nyilvános mosdó, strand, vagy tényleg bármi!

Ha zavaróak a tünetek nagyon(gondolom azok, hisz jó párszor én is voltam ilyen helyzetben) akkor a neten a tünetek alapján utána tudsz nézni, h milyen gond lehet ( [link] és utána tudsz kenőcsöt/kúpot venni a gyógyszertárba, az enyhítheti, meggyógyíthatja a gondokat.

2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Makknal? Nem a parod elovaladekat lathattad a makkjanal?
2020. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fasza, herpesz lesz ez. Anno, mikor 20 éves voltam, és rbanc korszakomat éltem, több 1 éjszakás kalandom is volt, én is összeszedtem. "Jó" dolog...
2020. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen en is a herpeszre gyanakszom mert paromnak sokszor utana a szajan is kijott

Eppen a mult heten voltam strandon, lehet ott szedtem ossze, vagy olvastam sok helyen hogy antibiotikumtol is el lehet kapni ezert arra is gyanakszom mert epp tegnap hagytam abba a szedeset 1 het utan mert beteg voltam

2020. aug. 14. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem gondolnám, hogy a barátodtól kaptál el valamit, de egyébként attól, mert ő körül van metélve, miért kisebb a valószínűsége annak, hogy elkaphattál valamit? A STD-k nem fitymabőrrel terjednek.
2020. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, STD = sexually transmitted diseases, szexuális úton terjedő betegségek :)
2020. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6, Ó, ne ringasd magad ebben. Ezt a partnered hozta (vagy te, ha valaki mással is csináltad), de orvos szerint ha állandó párkapcsolatunk van, akkor a nemi herpeszt mindig egy félreQrás okozza, kell egy harmadik fél, akitől összeszeded. Viszket, és ha kidörzsölöd, vagy kifakadnak a kis pettyecskék, akkor fájdalmas pisilni?
2020. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, a pisiles nem faj egyaltalan
2020. aug. 15. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!