Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz?

Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok kb 5-6 éve, hogy megvan rendszeresen. Ezzel semmi baj nincs mindíg napra pontosan jön a mikulás, viszont általában 7-8 napig is eltart. A vérzés mennyisége nem valami sok, ha nem cserélnék higiénikus okokból akkor elég lenne napi 1-2 betét/tampon. Sokszor inkább nem is vér hanem alvadt vér távozik van, hogy kisebb dió méretüek. Az utóbbi 2 évben kezdődtek a nagyon erős görcsölések, előtte is görcsöltem sokat,de nem ennyire. Ezzel szemben most a görcsölések kibírharatlanok, semmilyen gyógyszer nem segít, próbáltam apranaxot, nospat, cataflamot, algoflex-met, vizes palackot is, de semmi nem használt.Az első 3-4 nap után már valamivel gyengül a görcsölés és utána már gyógyszerrel kibirható. Van hogy hányni kezdek, alig eszek. A tünetek már minimun egy héttel előtte elkezdődnek: derékfájdalom, hátfájás, alhasi görcsök, étvágytalanság, hányinger, fejfájás. Most is azt érzem, hogy elájulok meg émelygek, fordult is elő már ilyen. Úgyérzem már kipróbáltam mindent amit tanácsoltak. Elkellene mennem nőgyógyászhoz?

2020. aug. 15. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy palyzsmirigy alul működésem van, nem tudom ez közrejátszhat-e.
2020. aug. 15. 13:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj orvoshoz.

Nekem csak a szülés után múlt el.

[link]

2020. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy nagyon is közrejátszhat!
2020. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben nekem is normális menstruációim voltak, majd 6-7 évre rá nagyon durvák lettek. Kibírhatatlan fájdalom, ahogy neked. Végük kiderült, hogy endometriózis.
2020. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!