Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik kehely a legjobb?

Melyik kehely a legjobb?

Figyelt kérdés

Írhattok márkákat, véleményeket és tapasztalatokat!


Illetve MeLuna vagy LadyCup?



2020. aug. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Az előző kérdésednél is írtam hogy lépj be facebookon az Eredeti intimkehely és moshatóbetétes csoportba. Ott majd kapsz választ és nem kell többször kiírnod a kérdést.
2020. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
???
2020. aug. 19. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
!!! 🤣
2020. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a toc kehely valt be a legjobban, soha nem szivargott es nem egy meregdraga cucc (tudom hogy evekig jo a tobbi is, de nem tudnak tobbet, mint ez)
2020. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan, hogy legjobb kehely, mert mindenkinek más a felépítése és a vérzés mennyisége. Ami az egyik nőnek tökéletesen megfelel, az a másiknak túl kemény, túl puha, nagy, kicsi, érzi a perem gyűrűjét vagy kilóg a vége. Rengeteg videó készült a Youtube-on, és sok cikket is találsz ami segít, hogy mi alapján válassz. Például a méhszájad magassága, hüvelyizomzat feszessége, stb.


Mivel a különböző márkák különféle termékeket gyártanak, nem a márkaneven múlik, hogy neked melyik válik be. A Merula például kerek kelyheket gyárt, ami valakinek nagyon jó, másnál nem válik be. Sajnos az első vásárlásnál könnyen mellé lehet lőni, ezért nem érdemes a legdrágábbat megvenni. Én egy közepes méretű, közepesen kemény kelyhet választanék, ami nem túl drága, például MeLunát. Ha kipróbálod hamar érezni fogod, ha ehhez képest eltérő kell.


Fontos, hogy ha hosszútávon használni is tervezed az első kelyhet, nemcsak kipróbálni, akkor olyat válassz, aminek az anyaga orvosi szilikon.

2020. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!