Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki ha meglatta az...

Nagyon ciki ha meglatta az egyik férfi kollégám hogy foltos a farmerem?

Figyelt kérdés
Tegnap meg jött úgy hogy nem éreztem nem fájt semmim és még nem is kellett volna megjönnie. Én meg setalgattam az irodában is annyira szégyenlem mit csináljak hogy felejtsem el?

2020. aug. 20. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kollégáid vannak, ezek szerint már dolgozó felnőtt vagy. A felnőtt férfiak meg tudják, hogy a nők menstruálnak és bárkivel előfordulhat baleset is. Nem kell ezen semmit szégyellni, ő is valószínűleg csak meglátta, aztán odébb is nézett.
2020. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1es jól mondja, ha ő egy normális, érett, értelmes felnőtt ember, tudja hogy ez természetes, nincs mit szégyellni rajta.
2020. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb, mint metroban grasszalni. Jobb, mint a taknyos orr, mert bar az is emberi dolog, de kiabrandito. Ez pedig egy termeszetes baleset.
2020. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!