Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kecskeméten tudtok ajánlani...

Kecskeméten tudtok ajánlani jó nőgyógyászt? (Magán)

Figyelt kérdés
Sajnos csak ezer éves véleményeket találtam a neten dokikról, frissebb infó érdekelne és ha tudnátok árakat írni, az is szuper lenne!

2020. aug. 21. 20:33
 1/3 Nagy Gusztáv válasza:

Nekünk Dr. Szabó Gáborral jó tapasztalataink vannak. Aktuális árat nem tudok mondani, de korábban az ármezőny alsó felében volt.

[link]

2020. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtok javasolni jó nőgyógyászokat Kecskeméten? - Hoxa

www.hoxa.hu › tudtok-javasolni-jo-nogyogyaszokat-fo...

Dr.Szabó Gábort én személy szerint senkinek sem ajánlom,modortalan,nem főorvoshoz méltó a ... Kecskeméten mindenki jó! ... És én magán úton járok hozzá.


Kecskeméten nőgyógyász | nlc

nlc.hu › Fórum

Vagy kit tudtok ajánlani aki nem olyan drága de még jó is?? ... Én is nőgyógyászt keresek Kecskeméten, lehetőleg nőt! ... Szia,én Dr. Horti Tamást nagyon tudom ajánlani,a magán rendelése 8000ft. de a szülésért nem mondja meg előre hogy ...

2020. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi, azert tettem fel a kerdest mert ezeket mar atolvastam es nem talaltam olyat akivel a tobbseg elegedett lenne. Valaki dicser egy orvost, kovetkezo valaszban mar jon a remtortenet rola.
2020. szept. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!