Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez Canesten hüvelykap...

Normális ez Canesten hüvelykapszula használata után?

Figyelt kérdés

Szerda este helyeztem fel egy hüvelykapszulát, gomba ellen (úgy gondolom nem hüvelygomba volt, mert a csiklóm felett volt egy kis, viszkető hámsérülés, folyás, hüvelyviszketés, csípés nem volt, de a nőgyógyász azt mondat, biztonság kedvéért használjak el egy Canesten hüvelykapszulát), 2 napra rá mosakodás közben vettem észre, hogy nagyon darabos folyásom van, minta nagy bőrdarabok lettek volna benne, és ilyen zselészerű volt. Ezt napközben nem vettem észre, bugyin semmi, csak fürdésnél láttam. Kimosás óta semmi.

Lehet hogy ez a kapszula maradványa volt? Semmit nem érzek, nincs viszketés, discomfort érzés, kellemetlen szagok. Semmi.

Válaszokat előre is köszönöm.



#Canesten hüvelykapszula #furcsa folyás
2020. aug. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ismétlődik, akkor az volt. Nem vagy rosszabbul, vagy nincs új panasz?
2020. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az. Ezek mindig kijonnek, nem szivodnak fel teljesen.
2020. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az volt. De ugye nem kimostad a hüvelyed csak megmostad??
2020. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!