Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha anyám pszicho...

Mit csináljak ha anyám pszichológushoz visz?

Figyelt kérdés
Azt mondja anorexiás vagyok, azért mert 3 hónap alatt 8 kg-t fogytam. Most már csak súlyt tartok, viszont holnap megyek pszichológushoz... Olyanokat mond anyám, hogy Pestre is beküldhet kórházba... Most lesz a felvételi és semmi szükségem nincs erre az idegeskedésre. Tökéletesen meg vagyok elégedve magammal most, akkor miért lennék anorexiás? 160 cm vagyok és 50 kg. Félek, hogy a pszichológus felküld Pestre, és minden álmom a tanulással kapcsolatban szertefoszlik. Hogy mondjam el a pszichológusnak, hogy nem vagyok anorexiás, mivel szeretem magam, csak anyám azért gondolja hogy az vagyok, mert nem eszek gumicukrokat meg pizzát ?
2020. aug. 26. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Mit mondjak..., nem ártana egy szakemberrel beszélnetek. Az 58 kg az nagyon jó súlyod volt. Valami ért, hogy ilyen drasztikusan elfogytál?
2020. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

BMI alapján normális a testsúlyod.


18 alatt el kell menned. Nyugodtan ülj le az orvos elé, mond el neki, hogy rosszul esik h anyád ilyen fszságokkal zaklat és tisztázd, hogy semmi bajod sincs magaddal. Ennek ellenére, ha akarja és indokoltan tartja részt veszel bármilyen kezelésben, de gyógyszert nem fogsz be venni, mert indokolatlannak tartod és reméled, hogy ha több beszélgetésbe is kerül, de ő is erre a következtetésre fog jutni.


Legyél együttműködő és ne tiltakozz, mert az csak "gyanús" lesz neki.

2020. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Orulj neki, hogy mesz pszichologushoz. Ne gondold, hogy emiatt van valami bajod es ha tenyleg nem vagy kattos akkor leesik a pszichologusnak is. Nyugi.
2020. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagy de nem kórosan sovány. Legyél őszinte a pszichológushoz mondj el mindent amit gondolsz az alakoddal kapcsolatban meg anyádról is és a tanulási terveidről is. Az utolsó navyon fontos. Ha normális a pszichológus akkor le fogja vagni hogy nem veled van a baj.
2020. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező! Kíváncsi lennék, mi nem tetszett ennyire a válaszomban? Az első vagyok, és a többiek is gyakorlatilag ugyanazt tanácsolták, amit én.
2020. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam :)
2020. aug. 26. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse, mert így legalább van -18 pontom. Vajjon ha nem is válaszolok, akkor mennyi lenne?
2020. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 nem zavar hogy nem csak a kérdező pontozhat? Hanem bárki? Egyebként meg nem mindegy úgysem jár érte keksz
2020. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukáddal van a baj. Próbálj meg beszélni vele és mutatni neki testömegindexes/BMI s fotókat mert tényleg rendben vagy. Átlagos súly a magasságodhoz bár tény gyors 8 kiló fogyás egy kicsit aggasztó lehet de mivel közel sem vagy veszélyeztetett zónában szerintem anyukádnak nincs miért aggódnia ha jelenleg tartod a súlyod. Lehet inkább anyukákat kene pszichológushoz küldeni xd

16f

2020. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!