Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire gyakori, hogy...

Az mennyire gyakori, hogy valakinek felnőtt koràban van először peteèrèskor pàr csepp vèrzèse?

Figyelt kérdés
Több, mint 20 ève menstruàlok, most először tapasztalok ilyet. Eddig sosem volt köztes vèrzèsem, sem peteèrèskor sem beàgyazòdaskor.
2020. aug. 26. 23:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Priviben kèrdezte valaki a kèrdèssel kapcsolatban, hogy hàny èves vagyok. 35.
2020. aug. 26. 23:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanigy vagyok en is. Eloszor 34 eves koromban volt. Akkor epp a tengerpartra utaztam egy konferenciara. Teljesen varatlanul ert az utazas elotti napon, es ki is tartott az utazas vegeig. Igy tengerben nem furodtem. Akkoriban eleg stresszes volt az eletem. Ez egyszeri alkalom volt, sokaig visszatertem a normal rendhez.

Majd most, 3 evre ra tortent megint. Utazas alatt lepett meg mult honapban, tobb napig tartott. Ekkor arra fogtam, hogy a hegymaszassal tulterheltem magam. Ebben a honapban is volt, de egy nap alatt elmult. Most vervetel elott tortent. Lehet, ha izgulok valami miatt, jobban beinditja.

En is azon lepodtem meg, hogy 20 ev alatt semmi ilyen nem volt.

2020. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!